Męsko-damskie

Jak oryginalne powiedzieć mu, że będzie ojcem


Być może jeszcze jesteś w szoku, być może z radości masz ochotę przekazać tę cudowną nowinę całemu światu lub targają Tobą tak mieszane uczucia i nie wiesz co począć … Jedno jest pewne, będziesz mamą i niezależnie od Twoich obaw, szczerzę wierzę, że poradzisz sobie w tej roli bardzo dobrze.
Więc teraz, weź głębokich oddechów ( bo wiesz, prawidłowe dotlenienie to podstawa w ciąży! 😉 i zastanów się, w jaki sposób przekażesz tę nowinę ojcu dziecka.

Myślę, że sama wybrałam najmniej romantyczny sposób, jaki mógł mi przyjść do głowy. Dlatego chętnie Ci poradzę, jak to zrobić, ale Twój partner wspominał ten dzień z uśmiechem na twarzy.


Ten odpowiedniejszy moment


Wybierz dzień, kiedy obydwoje będziecie móc się skupić na sobie, to może być wspólny spacer, wieczór przed tym, jak zaczniecie oglądać wspólnie film, wczesny poranek w łóżku i … powiedz ukochanemu o zmianach, jakie się szykują.Symboliczny drobiazg na pamiątkę


Mężczyźni są wzrokowcami, możesz więc przygotować mały symbol na pamiątkę. Para malutkich skarpetek lub urocze dziecięce ubranko, które wykorzystasz za niecałe 9 miesięcy. Puść wodze fantazji i wybierz pamiątkę, która najbardziej do Was pasuje.Oryginalny gadżet


Być może najlepsza dla Twojego partnera będzie koszulka lub kubek z motywującym napisem “Hej Tato, będziesz miał dzisiaj cudowny dzień!”, “Przyszły Tata!”. Natomiast dla tych, którzy lubią zagadki, będzie ciekawiej taką wiadomość przekazana w formie puzzli. Po ich ułożeniu odkryje odpowiedź, której prawdopodobnie się nie spodziewał. To również dla Ciebie atrakcja, przyglądać się jego reakcji.
Więcej tego typu inspiracji znajdziesz tutaj.


Wspólne testowanieJeżeli nie lubisz robić niespodzianek a planowanie ich jest kompletnie nie w Twoim stylu, zróbcie test ciążowy razem. Możesz wówczas bez słów pokazać partnerowi pozytywny wynik testu i razem cieszyć się z nim tą nowiną.Dla każdego intelektualistCiekawym pomysłem może być książka-poradnik lub audiobook z dedykacją dla przyszłego taty. W subtelny sposób przekażesz mu wiadomość i zarazem dostarczysz przydatną porcję wiedzy. Może się też sprawdzić ten poradnik.To o czym musisz pamiętać …Przekaż wiadomość i pozwól partnerowi ochłonąć, prawdopodobnie będzie w lekkim szoku. Być może na okrzyki radości będziesz musiała chwilę poczekać. Mężczyźni myślą inaczej niż my kobiety, ale wierzę, że Twój partner od samego początku okaże Ci wsparcie i zrozumienie, tego Ci życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *